Hašek se mýlí

12.03.2012 16:34

 

Vyjádření poslankyně Paramentu ČR a místopředsedkyně ÚV KSČM Miloslavy Vostré k výroku M. Haška na adresu KSČM.

Michal Hašek se o víkendu zasnil a viděl vlát svoji oranžovou šálu nad Strakovou akademií, palácem Smiřických či Valdštejnským palácem a vůbec nad všemi aristokratickými domy, kde nyní sídlí volení zástupci lidu. U toho to ale skončí, o úspěchu Roberta Fica si ČSSD může jen nechat zdát.
 
Na Haškově komentáři mě ale zaujala jedna věc, a to prohlášení, že „budeme paralelně sledovat schopnost sebereflexe KSČM“.  ČSSD není náš velký bratr a doufám, že sledovat nás chce jen jako stranu, která sociální demokraty nutí dodržovat levicový program alespoň částečně.
 
V jiném případě by už dávno privatizovali nemocnice v krajích a zaváděli poplatky i za převoz sanitkou. V souvislosti s procesem s Věcmi veřejnými mě ale napadá, jestli statutární místopředseda ČSSD nechce zapnout nějaké nahrávací zařízení a sledovat nás.
 
Potom bych mu ráda vzkázala, že to dělala už BIS, a naposledy i vláda Petra Nečase zjistila, že nás nemá proč zakázat, protože jsme standardní demokratická strana.
 
Možná by to měli pochopit sociální demokraté ozdobení kauzami, jako je Mostecká uhelná či plzeňská Škodovka. Standardní nejsme jen v tom, že jako ČSSD za sebou nemáme zpronevěry majetku českých občanů.
 
 
Autor: Miloslava VOSTRÁ, místopředsedkyně ÚV KSČM a poslankyně PČR za KSČMZdroj: Mediální úsek ÚV KSČM

Diskusní téma: Hašek se mýlí

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek