Pionýrský tábor pro seniory

09.11.2015 08:49

Spát v chatkách, ráno budíček, rozcvička a další táborové aktivity dle fyzických dispozic každého účastníka.

Tak to je zámysl uspořádání pionýrského tábora pro naše členy, přátelé a sympatizanty.

Tábor bude mít svou základnu v kempu Kajlovec u Hradce nad Moravicí a uskuteční se v poslední dekádě června. Organizátoři na programu pracují a rádi přijmou a zařadí náměty zájemců o účast. Zatím počítáme s uměleckou přehlídkou, sportovními hrami, branným závodem, vycházkami do okolí, autobusovým jednodenním výletem, ale též s návštěvou milicionářů či vojáků, svazarmovců, požárníků nebo policistů. Prostě mělo by to být jako na původních pionýrských táborech.

Jedno táborové místo by při celodenní stravě mělo vyjít do 2.500 korun. Organizátoři aktivně shání partnery, kteří by tuto cenu ještě stlačili dolů nebo umožnili rozšíření programu.

Členy MěO žádáme o vyjádření zájmu. Pokud obsadíme základní táborovou kapacitu (40 míst) nebudeme zvát další zájemce. Z tohoto důvodu žádáme všechny čtenáře ZPRAVODAJE a základní organizace o vyjádření zájmu do konce listopadu 2015 na adresu  ooc@ms-seniors.cz  (Ostravské organizační centrum SENIORS za něž informaci a ilustrační foto táborového prostředí pořídil Milan Fabián) nebo na MěV KSČM Ostrava.