Přeštěpánkována Ostrava!!!

06.08.2014 07:02

Kudy chodím, tudy narážím v Ostravě na billboardy, jednou jako velkoplošné, jindy na lavičkách nebo i na plakátovacích plochách, na kterých nám náměstek primátora města Ostravy Martin Štěpánek, zvolen za ODS, obšťastňuje sloganem: „Odmítám byznys s chudobou“, kde zřejmě naráží na problém ubytoven pro sociálně slabší občany, kteří jsou zneužívání některými „takypodnikateli“.

            Bylo by to v pořádku a rád bych se k této výzvě i připojil, ovšem je tu jedno velké ale. Zmíněný náměstek je členem strany, která je přímo zodpovědná za nepovedené privatizace, výprodej našeho majetku za „babku“ a někdy dokonce i za jeho rozkradení do rukou různých lobbistů, to vše v éře, tzv. „zhasnutého světla“, kdy probíhala malá i velká privatizace! Tato doba k nám přivedla do té doby nepoznané skutečnosti, o kterých jsme se kdysi učili jen ve škole v dějepise, nezaměstnanost, bezdomovectví, exekuce a s tím vším spojenou i tu chudobu, proti které chce tento náměstek dnes bojovat, ale neříká jak !!!

KSČM nabízí životaschopná řešení k oživení ekonomického růstu, rozšíření demokracie a zvýšení životní úrovně většiny obyvatel České republiky. KSČM tak usiluje o naplnění zájmů

a potřeb občanů, i těch, kteří v podmínkách kapitalismu nemají možnost zabezpečit vlastní

poctivou prací své rodiny přiměřenou životní úrovní, uplatnit se podle dosaženého vzdělání

a kvalifikace.

Problémy nezaměstnaných a sociálně vyloučených řešme odstraněním jejich

příčin! Lidé potřebují práci a solidní mzdu, ne sociální dávky! Vyvěšováním na drahých billboardech planých výzev nic neodstraníme !!!

           

 

                                                                                  Petr Gajdáček

                                                           kandidát na Senátora, VO č. 72, Ostrava-město

                                                           a volební lídr do Obv. zastupitelstva v Ostravě-Porubě