Volby klepou na dveře

10.09.2016 09:39

Ještě 6 týdnů a volební místnosti uvítají první voliče. My komunisté se na tento okamžik připravujeme již od února letošního roku. Společně jsme vložili prostředky do přípravy předvolební kampaně a teď sledujme, kde všude se objeví naše známé tváře, či naše logo. Pozorně hledejme a kontrolujme… v dopravních prostředcích, na „trojnožkách“, výlepových plochách, na budově MěV… atd.

 

Od 1. září by měly být firmou RENGL vylepeny plakáty a firmou RENCAR zajištěny polepy 6 vozidel MHD se zaměřením na krajské volby. Od 16. září bude ve vozidlech MHD umístěno 100 letáků A4 s vedoucím kandidátem s. Babkou a 100 letáků A3 s kandidátem do senátu s. Strachoněm.

Již v srpnu jsem zahlédla dva bilboardy s naším lídrem s. Babkou u kruhového objezdu před Svinovským nádražím a na ul. Českobratrská naproti bývalé ZŠ Kounicova. Od 12. srpna jsou na budově MěV KSČM instalovány 2 bannery ke krajským a senátním volbám.

 

Na kontaktní předvolební kampaň jsme zodpovědně připraveni. Mezi jednotlivé ObKR i pro kandidáta do Senátu bylo proporcionálně rozděleno: 40 000 ks letáků ke zdanění církevních restitucí a znárodnění majetku bývalého OKD, 57 000 ks skládaček, pro krajské volby 800 ks tácků, 6 000 ks listovek, 3 500 ks brožur, 7 000 ks kalendáříků, 1 000 ks tužek, 600 ks lepek a množství dalších propagačních předmětů.

Teď už je to jen na nás, na naší iniciativě, výřečnosti a pádné argumentaci, abychom svým podílem v kampani dokázali, že „Budoucnost kraje nám není lhostejná“!

Milada Otáhalová