Vostrá: Vzor Stanislav Gross. Tak dnes vypadá přední politik ČSSD Michal Hašek

03.11.2013 14:10

    Tolik jsme všichni chtěli nové volby, že jsme zapomněli, co všechno již sociální demokracie za poslední roky zvládla. Dá se říct, že květ oranžové růže by mohlo provázet heslo „preferuji svůj prospěch a zradím, kdykoliv to pro mě bude výhodné“.

    Občané, kteří dali hlasy levici, dnes mohou pouze sledovat boj pánů z ČSSD. Omluva Michala Haška a slova o tom, že nelpí na funkci, jen prodlužují agonii této strany až do 10. listopadu.

    A tak dnes nevíme, zdali vůbec nějaká vláda vznikne, kdo bude loutka a kdo ten, kdo ji vodí. Pečlivě proto hlídejme naplňování našeho programu, který je dnes se vší pravděpodobností jediným levicovým programem pro naši zemi. Přestaňme přemýšlet o tom, jakou funkci uchopit, a starejme se o to, jak bezprostředně a nejrychleji pomoci lidem, kteří tolik věřili v předčasné volby.

    Mládí je někdy výhoda, ale i obrovská nevýhoda. A o tom nás právě v dnešních dnech přesvědčuje Michal Hašek. Muž, který tolik dbal na to, jak vypadá, jak mluví, s Tvrdíkem za zády stoupal k výšinám. Jeho pád nesmí ohrozit levicovou politiku, ani budoucí chod Sněmovny. Proto by možná bylo nejlepší, kdyby pánové buď čestně odešli, či odložili své boje a začali pracovat tak, jak slibovali voličům.

 

Autor: Ing. Miloslava VOSTRÁ, místopředsedkyně ÚV KSČMZdroj: Mediální úsek ÚV KSČM